Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Nidzicy


Nagłówek

Aktualności

Rekrutacja: Gwarancje dla młodzieży

W imieniu Ochotniczych Hufców Pracy, zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie „ Pomysł na siebie " oraz „ Równi na rynku pracy " w ramach programu GWARANCJE DLA MŁODZEŻY finansowanego z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020. Projekt skierowany jest do osób młodych, znajdujących się w trudnej...

Staże dla osób z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

Ogłaszamy nabór wniosków na realizację staży dla dwóch osób niepełnosprawnych, zarejestrowanych jako poszukujący pracy niepozostający w zatrudnieniu.

Święto Wolności w Polsce i na świecie

Zaproszenie do włączenia się w obchody 25-lecia Wolności w Polsce

Dotacje unijne dla przedsiębiorców na rozwój i inwestycje.

W imieniu Polskiego Stowarzyszenia Doradczego i Konsultingowego w Białymstoku, koordynatora Klastra Marek Turystycznych Polski Wschodniej zapraszamy do udziału w konferencji „Nowa perspektywa finansowa na lata 2014-2020 szansą dla przedsiębiorców województwa warmińsko-mazurskiego”.

Zmiany w ustawie o cudzoziemcach.

W związku z wejściem w życie z dniem 1 maja 2014r. ustawy z dnia 12 grudnia 2013r. o cudzoziemcach (Dz.U. z 2013r. poz. 1650) Urząd do Spraw Cudzoziemców rozpoczął ogólnopolską kampanię informacyjną.

Informacja dotycząca refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla skierowanego bezrobotnego.

Zakończony nabór składania wniosków o refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla skierowanego bezrobotnego.

Zapraszamy do udziału w poradach grupowych

Powiatowy Urząd Pracy w Nidzicy zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w poradach grupowych organizowanych przez doradców zawodowych.

Wyświetlanie 181 - 187 z 187 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę