Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Nidzicy


Nagłówek

Aktualności

Program pn. „Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych będących w szczególnej sytuacji na rynku pracy, określeni w art. 49 ustawy”

Zapraszamy do skorzystania ze wsparcia w ramach Programu pn. „Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych będących w szczególnej sytuacji na rynku pracy, określeni w art. 49 ustawy”.

Projekt szkoleniowy: ,,Stawiamy na turystykę Warmii i Mazur”

Stowarzyszenie Forum Rozwoju Regionalnego Polska Wschodnia Oddział w Giżycku realizuje projekt szkoleniowy: ,,Stawiamy na turystykę Warmii i Mazur”

Projekt: ,,Kadry inteligentnych specjalizacji - ekonomia wody”

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Giżycku realizuje bezpłatne szkolenia w ramach projektu: ,,Kadry inteligentnych specjalizacji – ekonomia wody”

Doradcy zawodowi zapraszają do udziału w informacjach grupowych planowanych w IV kwartale 2018 r.

Wykaz informacji grupowych organizowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Nidzicy - Centrum Aktywizacji Zawodowej - w IV kwartale 2018 roku.

Doradcy zawodowi zapraszają do udziału w grupowych poradach planowanych w IV kwartale 2018 r.

Wykaz porad grupowych organizowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Nidzicy - Centrum Aktywizacji Zawodowej - w IV kwartale 2018 roku.

Zatrudnianie cudzoziemców - filmiki instruktażowe

Zielona Linia przygotowała filmiki instruktażowe dla Pracodawców związane z tematyką zasad zatrudniania cudzoziemców w Polsce. Zachęcamy do zapoznania się z materiałami.

Giełda pracy do Brand Sp. z o.o. na stanowisko pracownik produkcji

24.08.2018 r. o godzinie 10:00 odbędzie się giełda pracy na stanowisko pracownik produkcji.

Krajowy Fundusz Szkoleniowy nabór wniosków

Powiatowy Urząd Pracy w Nidzicy ogłasza nabór wniosków pracodawców o przyznanie środków z rezerwy Krajowego Funduszu Szkoleniowego na kształcenie ustawiczne pracowników i pracodawców.

Projekt „ŚWIADOMY ROZWÓJ ZAWODOWY! Program podnoszenia kompetencji, kwalifikacji i umiejętności zawodowych mieszkańców Woj. Warmińsko- Mazurskiego”.

Firma WORK & TRAINING SERVICE Janusz Żuczek organizuje na terenie Województwa Warmińsko- Mazurskiego projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej „ŚWIADOMY ROZWÓJ ZAWODOWY! Program podnoszenia kompetencji, kwalifikacji i umiejętności zawodowych mieszkańców Woj. Warmińsko- Mazurskiego”.

Projekt ,,Projektuj razem z nami -szkolenia zawodowe Autodesk dla osób z woj. Warmińsko- Mazurskiego’’

Eturia Sp. z o.o., ul. Ogrodowa 32 w Szczytnie zaprasza do udziału w bezpłatnym projekcie szkoleniowym dofinansowanym z Funduszy Europejskich: ,,Projektuj razem z nami – szkolenia zawodowe Autodesk dla osób z woj. Warmińsko- Mazurskiego’’.

Wyświetlanie 11 - 20 z 187 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę