Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Nidzicy


Nagłówek

Aktualności

Plan szkoleń na 2019 rok

Plan szkoleń na 2019 rok dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nidzicy

Doradcy zawodowi zapraszają do udziału w poradach grupowych planowanych w I kwartale 2019 r.

Wykaz porad grupowych organizowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Nidzicy - Centrum Aktywizacji Zawodowej - w I kwartale 2019 roku.

Doradcy zawodowi zapraszają do udziału w informacjach grupowych planowanych w I kwartale 2019 r.

Wykaz informacji grupowych organizowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Nidzicy - Centrum Aktywizacji Zawodowej - w I kwartale 2019 roku.

Przygotowanie Planu szkoleń na 2019 rok

Zapraszamy partnerów rynku pracy do współpracy w zakresie przygotowania planu szkoleń na 2019 rok dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy

Europejskie Dni Pracodawcy 2018

Chcesz rozwijać swoją firmę? Chcesz dowiedzieć się o możliwościach wsparcia jakie oferuje urząd pracy? Przyjdź do Punktu Informacyjnego dla Pracodawców zorganizowanego w ramach obchodów Europejskich Dni Pracodawcy 2018.

Warmińsko - Mazurski Tydzień Kariery w Urzędzie Pracy w Nidzicy w dniach 16 -17-18.10.2018

Doradcy zawodowi zapraszają do udziału w spotkaniach informacyjnych w ramach Warmińsko-Mazurskiego Tygodnia Kariery.

Krajowy Fundusz Szkoleniowy nabór wniosków

Powiatowy Urząd Pracy w Nidzicy ogłasza III nabór wniosków pracodawców o przyznanie środków z rezerwy Krajowego Funduszu Szkoleniowego na kształcenie ustawiczne pracowników i pracodawców

Krajowy Fundusz Szkoleniowy nabór wniosków

Powiatowy Urząd Pracy w Nidzicy ogłasza II nabór wniosków pracodawców o przyznanie środków z rezerwy Krajowego Funduszu Szkoleniowego na kształcenie ustawiczne pracowników i pracodawców.

Projekt szkoleniowy: ,,Moda na sukces społeczno-zawodowy”

O. K. Centrum Języków Obcych Sp. z o. o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich ,,Moda na sukces społeczno-zawodowy”

Program pn. „Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych będących w szczególnej sytuacji na rynku pracy, określeni w art. 49 ustawy”

Zapraszamy do skorzystania ze wsparcia w ramach Programu pn. „Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych będących w szczególnej sytuacji na rynku pracy, określeni w art. 49 ustawy”.

Wyświetlanie 1 - 10 z 32 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę