Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Nidzicy


Nagłówek

Aktualności

Krajowy Fundusz Szkoleniowy nabór wniosków

Powiatowy Urząd Pracy w Nidzicy ogłasza II nabór wniosków pracodawców o przyznanie środków z rezerwy Krajowego Funduszu Szkoleniowego na kształcenie ustawiczne pracowników i pracodawców.

Projekt szkoleniowy: ,,Moda na sukces społeczno-zawodowy”

O. K. Centrum Języków Obcych Sp. z o. o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich ,,Moda na sukces społeczno-zawodowy”

Program pn. „Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych będących w szczególnej sytuacji na rynku pracy, określeni w art. 49 ustawy”

Zapraszamy do skorzystania ze wsparcia w ramach Programu pn. „Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych będących w szczególnej sytuacji na rynku pracy, określeni w art. 49 ustawy”.

Projekt szkoleniowy: ,,Stawiamy na turystykę Warmii i Mazur”

Stowarzyszenie Forum Rozwoju Regionalnego Polska Wschodnia Oddział w Giżycku realizuje projekt szkoleniowy: ,,Stawiamy na turystykę Warmii i Mazur”

Projekt: ,,Kadry inteligentnych specjalizacji - ekonomia wody”

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Giżycku realizuje bezpłatne szkolenia w ramach projektu: ,,Kadry inteligentnych specjalizacji – ekonomia wody”

Doradcy zawodowi zapraszają do udziału w informacjach grupowych planowanych w IV kwartale 2018 r.

Wykaz informacji grupowych organizowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Nidzicy - Centrum Aktywizacji Zawodowej - w IV kwartale 2018 roku.

Doradcy zawodowi zapraszają do udziału w grupowych poradach planowanych w IV kwartale 2018 r.

Wykaz porad grupowych organizowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Nidzicy - Centrum Aktywizacji Zawodowej - w IV kwartale 2018 roku.

Zatrudnianie cudzoziemców - filmiki instruktażowe

Zielona Linia przygotowała filmiki instruktażowe dla Pracodawców związane z tematyką zasad zatrudniania cudzoziemców w Polsce. Zachęcamy do zapoznania się z materiałami.

Giełda pracy do Brand Sp. z o.o. na stanowisko pracownik produkcji

24.08.2018 r. o godzinie 10:00 odbędzie się giełda pracy na stanowisko pracownik produkcji.

Krajowy Fundusz Szkoleniowy nabór wniosków

Powiatowy Urząd Pracy w Nidzicy ogłasza nabór wniosków pracodawców o przyznanie środków z rezerwy Krajowego Funduszu Szkoleniowego na kształcenie ustawiczne pracowników i pracodawców.

Wyświetlanie 1 - 10 z 179 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę